» » Вийшов з друку збірник матеріалів 10-ої Міжнародної конференції «Передові комп’ютерні інформаційні технології» (ACIT'2020)

Дата: 2-10-2020, 12:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулася 10-та Міжнародна конференція «Advanced Computer Information Technologies», АСІТ’2020, організаторами якої виступили Західноукраїнський національний університет (Україна), Технологічний університет м. Деггендорф (Німеччина) та Південночеський Університет (Чеська Республіка).

Заявку на участь у  конференції подали науковці з 53 країн світу. На адресу організаційного комітету надійшло 327 статей, з яких майже одна третя була відхилена.

Матеріали у збірнику розподілені відповідно до 9 секцій:

1. Математичні моделі об'єктів і процесів (54 публікації);

2. Спеціалізовані комп’ютерні системи (19 публікацій);

3. Штучний інтелект та машинне вивчення (26 публікацій);

4. Програмна інженерія (14 публікацій);

5. Інформація в економічній діяльності та цифровому моделюванні бізнесу (43 публікації);

6. Розумні мережі та розумні споживачі (4 публікації);

7. Кібербезпека та ІТ-право (14 публікацій);

8. Обробка зображення (15 публікацій);

9. Інформаційні технології в історичній науці (4 публікацій).