» » Триває робота міжрегіональної платформи «Виклики та перспективи діяльності психологічної служби у зво»

Дата: 2-10-2020, 12:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Першого жовтня відбулася чергова робоча відео-зустріч у рамках діяльності міжрегіональної платформи «Виклики та перспективи діяльності психологічної служби у зво». Представник ГО «Асоціація психологів вищих закладів освіти України», кандидат психологічних наук, Людмила Колісник (Сумський державний університет) презентувала доповідь на тему: «Психологічна служба  соціально-відповідального зво».

У доповіді п. Людмила акцентувала увагу на структурі, особливостях, формах роботи і співпраці ПС СДУ, а також продемонструвала фотопрезентацію практичного досвіду в діяльності служби.

Розмова відбулася у цікавому, пізнавальному, щирому форматі.

На завершення п. Людмила Колісник запросила до співпраці представників психологічної служби Західноукраїнського національного університету – Надвиничну Т. Л. і Крупник З.І., та ініціювала інноваційний формат взаємодії між студентами-старшокурсниками двох університетів.

Студенти і фахівці психологічної служби класичного університету Тернополя дуже вдячні за можливість професійного спілкування та взаємодії.