» » Дистанційне навчання – глобальна проблема, чи нові можливості?

Дистанційне навчання – глобальна проблема, чи нові можливості?

Дата: 7-10-2020, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Як казав Вінстон Черчилль: «Песиміст бачить труднощі при кожній нагоді, оптиміст в кожній труднощі бачить можливості». Про переваги та недоліки дистанційної освіти на прикладі Вищої школи управління та адміністрування (Ополе, Польща) розповість професор Славомір Сліва – декан економічно-педагогічного факультету WSZIA.

Тож, 8 жовтня об 11.00 год. за київським часом заходьте на платформу ZOOM (ID: 550 793 2573; Password: 7PWgA1) та проведіть час із користю у спілкуванні із висококваліфікованим закордонним експертом.

У фокусі зустрічі:

– Прогресивне індивідуальне навчання в дистанційній формі у польських зво.

– Своєчасне оволодіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями як запорука якісного контенту онлайн-платформ.

– Хоумскулінг, e-learning, та M-learning, або як зміниться освіта після пандемії.

– Сучасні потреби світу – глобально освічені фахівці!

Робоча мова польська, українська, англійська.

Приєднуйтеся до соціально-гуманітарного факультету!

Ми маємо чим вас дивувати!

З нами мобільно!