» » KPMG Ukraine у співпраці з кафедрою обліку і оподаткування ЗУНУ запрошують на Дні кар’єри!

Дата: 8-10-2020, 10:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках співпраці з закладами вищої освіти, зокрема із Західноукраїнським національним університетом (кафедрою обліку і оподаткування факультету фінансів та обліку) Міжнародна компанія KPMG Ukraine, що спеціалізується на наданні аудиторських, податкових та консультаційних послуг, організовує місяць кар’єрних заходів «Жвавий жовтень із KPMG в Україні», упродовж якого проходитимуть Open Doors Day (8 жовтня 2020 р.), Test Drive Day (22 жовтня 2020 р.), One Day Offer  (15 та 28 жовтня 2020 р.).

Open Doors Day – 8 жовтня 2020 р.

День відкритих дверей відбудеться онлайн в Instagram на сторінці компанії KPMG в Україні. Упродовж дня можна дізнатися про роботу у великій міжнародній компанії, напрями діяльності фірми, ознайомитися з офісом, взяти участь в онлайн-квесті й отримати фірмові подарунки від KPMG. Для участі необхідно лише підписатися на сторінку компанії в Instagram @kpmgukraine.

Test Drive Day – 22 жовтня 2020 р.

День онлайн-тестування, упродовж якого можна спробувати пройти відбір у міжнародну компанію. Зокрема:

– пройти числовий тест, результати якого будуть дійсні півроку;

– написати тест повторно, якщо його не пройдено з першого разу;

– дізнатися більше про компанію KPMG та поставити запитання працівникам.

Для участі необхідно зареєструватися на сайті KPMG Ukraine за посиланням https://kpmg.vcv.ru/r/open-doors-day-kpmg.

One Day Offer  – 15 та 28 жовтня 2020 р.

Дні проведення конкурсного відбору на роботу у Міжнародну компанію KPMG, упродовж якого можна пройти 4 етапи відбору:

– тестування (англійська мова, економіка);

– співбесіда з HR-менеджером;

– інтерв’ю з менеджером відділу аудиту;

– зустріч з партнером відділу аудиту.

Для участі у конкурсному відборі необхідно:

– попередньо зареєструватися на сайті KPMG Ukraine за посиланням https://kpmg.vcv.ru/r/one-day-offer-to?fbclid=IwAR2tIx3Fdimm20vD7lpgmTvHOfTWGfYAuCb9cVNr2ZE1TI8o9k98WK_Uhws (до 12 жовтня для походження тестування 15 жовтня);

– надіслати своє резюме на пошту audit.graduate@kpmg.ua;

– пройти онлайн-тестування (числовий тест);

– отримати запрошення на One Day Offer.

Запрошуються студенти економічних спеціальностей 3-6 курсів!

Модератор – Назарова І. Я.