» » Вітаємо з перемогою у міжнародному конкурсі!

Вітаємо з перемогою у міжнародному конкурсі!

Дата: 19-10-2020, 11:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

17 жовтня 2020 року команда юридичної клініки Liberta ЗУНУ у складі: ‍ Вікторії Дмитрівни Іванюк – старшого викладача кафедри міжнародного права та міграційної політики, Анастасії Мартиневич та Вікторії Гвязди – студенток 4 курсу спеціальності «Міжнародне право», будучи переможцями національного етапу конкурсу, вийшли у фінал, де презентували конкурсне дослідження «R.A. v Amazon.com. Inc., A2Z Development Center, Inc. in the matter of right to privacy» та розв‘язували запропоновані кейси.

Як результат, команда здобула  перше місце у міжнародному етапі «UP» –міжнародного конкурсу з вирішення правових кейсів на тему: «Відповідальний бізнес та права людини».

Щиро дякуємо організаторам за високий рівень проведення конкурсу та команді за гідне представлення Західноукраїнського національного університету та юридичного факультету зокрема!