» » Вітання з національним святом Австрії!

Вітання з національним святом Австрії!

Дата: 26-10-2020, 11:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні партнери!

Від імені професорсько-викладацького колективу, студентства Західноукраїнського національного університету – класичного університету Тернополя, щиро вітаємо Вас з національним днем Австрійської Республіки.

Західноукраїнський національний університет високо цінує партнерські та дружні відносини з Посольством Австрії в Україні, університетами-партнерами, колегами-науковцями.

Від щирого серця зичимо Вам здоров’я, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах. Нехай натхненна праця окриляє Вас на нові звершення, добрі починання, в ім’я процвітання Австрійської Республіки, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Віримо, що всебічне співробітництво між Україною та Австрією будуть і надалі плідно розвиватися в інтересах народів наших країн.

Ректор Західноукраїнського національного університету - Андрій Крисоватий