» » Тренінговий курс у рамках проєкту Жана Моне

Тренінговий курс у рамках проєкту Жана Моне

Дата: 4-11-2020, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

4 листопада 2020 року у Західноукраїнському національному університеті стартував тренінговий курс: «Практика впровадження місцевого менеджменту в ЄС» для державних службовців та практиків у рамках програми ім. Жана Моне, що реалізовується для виконання завдань проєкту 612067-EPP-1-UA-EPPJMO-MODULE «Європейська регіональна політика: баланс локальних, національних і пан’європейських інтересів».

Курс тренінгів «Європейська практика місцевого управління» націлений на підвищення навиків територіального планування та обміну досвідом з інститутами місцевого самоврядування, державними службовцями, громадськими організаціями та суспільством загалом. Інституційною базою тренінгу є кафедра міжнародної економіки навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина.

Тренери курсу: професор Андрій Крисоватий (координатор проєкту), професор Ігор Ліщинський (контактна особа проєкту), професор Віталіна Куриляк, професор Марія Лизун, професор Євген Савельєв.

Вітаємо учасників тренінгу та бажаємо плідної співпраці!