» » «У режимі хаосу: відверті розмови з експертами про головне» з Оксаною Марченко

«У режимі хаосу: відверті розмови з експертами про головне» з Оксаною Марченко

Дата: 12-11-2020, 14:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 листопада 2020 року о 17 год відбудеться зустріч у рамках проєкту «У режимі хаосу: відверті розмови з експертами про головне». Тема розмови: «Що таке політичне лідерство, хто такий лідер і як ним стати?».

Спікер –  Людмила Марченко, депутат Верховної Ради України 9-го скликання, член Наглядової ради ЗУНУ, співголова групи з міжпарламентських зв'язків з Грузією, Республікою Туреччина та Азербайджанською Республікою; голова підкомітету з питань законодавства про статус народного депутата України Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України.

Впродовж зустрічі будемо говорити про лідерство в сучасній політиці; гендер як показник ефективності в політиці; чому Президент робить ставку на жінок в політиці; командоутворення як показник ефективності роботи системи;

Хедлайнер заходу – Олег Луцишин, директор навчально-наукового інституту креативних студій.

Організатор заходу – інститут креативних студій ЗУНУ.

Розмова проводитиметься у форматі YouTube-трансляції на каналі  Олега Луцишина: https://www.youtube.com/channel/UClkd4JVeodLKXtr1BRMdXhQ?fbclid=IwAR0ja_Vm8_G1_D19rl92TjYCpALlbR-iRApz7K2wk6NgQYEYUhMeH0-g8u8