» » Новий випуск студентської газети соціально-гуманітарного факультету «Artes Liberales»!

Дата: 13-11-2020, 15:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Привіт, студенти!

Зараз у вас гаряча пора навчання, складання модулів, ректорських, написання курсових. То, звісно ж, потрібно докласти максимум зусиль, щоб усе встигнути, запам’ятати, осмислити, підготуватися до сесії.

Як стверджують науковці, можливості нашого мозку практично безмежні, але, на жаль, він просто неймовірно ледачий і прагне звести до мінімуму усі розумові процеси. Поки ви навчаєтесь, він піддається постійним тренуванням, які допомагають загартувати його і призвичаїти до певної норми навантажень. Якщо ж ви почнете розвивати своє мислення, то можливості вашого мозку зростатимуть, кількість нейронних зв’язків збільшиться, що вплине на вашу кмітливість. А для того, щоб ваш мозок завжди залишався свіжим, його потрібно навантажувати та переключати на різні види діяльності.

Якщо прагнете всебічно розвиватися, гайда до нас! Маємо для Вас цікавеньке – новий випуск студентської газети соціально-гуманітарного факультету «Artes Liberales»!

У випуску ви:

знайдете фахове пояснення про нові можливості ЗУНУ у статусі класичного університету;

розділите філософські рефлексії разом з учасниками IV Національного круглого столу «Щастя як мета»;

познайомитеся з харизматичними відомими людьми, гостями проєкту «ПРОсвіторія»;

отримаєте цінні лайфхаки від успішних випускників кафедр СГФ;

зможете прокачати soft-skills та розвинути свій емоційний інтелект;

опануєте техніки швидкісного читання та логічного мислення;

дізнаєтеся, як правильно складати портфоліо.

Тож, не гайте часу, готуйте горнятко лате, чи імбирного чаю, вмощуйтеся зручніше і проведіть цей час із соціально-гуманітарним факультетом!

Запрошуємо до нашої команди!

З нами пізнавально!