» » Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Захист прав дитини в контексті Конвенції ООН: педагогічний, психологічний, правовий та інформаційний виміри»

Дата: 17-11-2020, 16:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив соціально-гуманітарного факультету класичного університету Тернополя запрошує науковців до участі в Міжнародній науковій конференції «Захист прав дитини в контексті Конвенції ООН: педагогічний, психологічний, правовий та інформаційний виміри», яка відбудеться 23 листопада 2020 року.

Серед співорганізаторів конференції: філія в Ельку Вармінсько-Мазурського університету (Польща) та факультет права та соціальних наук Батумського державного університету імені Шота Руставелі (Грузія).

Напрями роботи конференції:

Платформа 1. «Європейські стандарти права дитини на психічне здоров’я».

Платформа 2. «Проблема співвідношення інформаційних прав та інформаційної свободи людини в сучасному світі».

Платформа 3. «Забезпечення та захист прав дітей в умовах локальних конфліктів».

Платформа 4. «Право дитини на освіту: можливості та особливості реалізації».

Експертами дискусійних платформ виступлять вітчизняні та іноземні науковці.

Партнери заходу: Католицький університет в Ружомберку (Словаччина), Вища школа управління й адміністрування (Польща), Папський Григоріанський університет (Італія), Університет Матея Бела (Словаччина),  Балтійська міжнародна академія (Латвія).

Робочі мови конференції – українська, англійська, польська, російська.

Конференція проходитиме онлайн із використанням платформи Zoom. Ідентифікатори та коди доступу будуть надіслані усім учасникам персонально на електронні скриньки.

За результатами Міжнародної наукової конференції  «Захист прав дитини в контексті Конвенції ООН: педагогічний, психологічний, правовий та інформаційний виміри» буде видано колективну монографію.

Умови участі у монографії подано в інформаційних листках.

Монографію буде надруковано у видавництві Вармінсько-Мазурського університету (філії в Ельку, Польща) із присвоєнням міжнародного стандартного книжкового номера ISBN.

Дедлайн подачі заявок участі – 22 листопада 2020 року;

дедлайн подачі статей – 20 грудня 2020 року.

Координатори конференції:

Оксана Коваль – заступник декана соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ (Україна) +380969795012; oksanakov@gmail.com

Юстина Кривковська – доктор права Вармінсько-Мазурського університету (Польща).

Program of conference
Завантажити Переглянути онлайн