» » До уваги викладачів та студентів ЗУНУ!

До уваги викладачів та студентів ЗУНУ!

Дата: 18-11-2020, 12:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

19 листопада з 10 по 18 год відбуватиметься онлайн-трансляція Римської Міністерської Конференції, яка організована Групою супроводу Болонського процесу.  Конференція транслюватиметься на офіційному сайті заходу: https://ehea2020rome.it/ та буде доступна до перегляду шістьма мовами: італійською, англійською, французькою, німецькою, іспанською та російською. Це перша в історії Болонського процесу Міністерська Конференція, що відбудеться в онлайн-форматі.

Під час заходу буде обговорено стан впровадження положень Болонського процесу 48 країн світу. Планується прийняття Римського комюніке, яке визначить індикатори та вектори роботи всього Європейського простору вищої освіти на наступні 10 років, також очікуються дебати Міністрів, дискусія та промова європейського комісара з питань інновацій, досліджень, культури, освіти та молоді Марії Габріель.