» » Вебінар на тему "Актуальні питання комплектування та наукової обробки літератури"

Дата: 18-11-2020, 13:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

19 листопада 2020 року о 09.30 у межах тренінгу з дисципліни "Аналітико-синтетична переробка інформації " відбудеться вебінар
на тему "Актуальні питання комплектування та наукової обробки літератури".
Спікер — Фік Галина Петрівна, завідувач відділу комплектування та наукової обробки літератури Бібліотеки ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету

Слухачі отримають відповіді на такі запитання:
Як опанувати мистецтво індексування документів?
Як прийняти правильне рішення щодо присвоєння індексу книги за УДК?
Які переваги та недоліки автоматизації бібліографування?
Які професійні та особисті якості повинен мати працівник відділу комплектування літератури?

Долучитися до ZOOM-зустрічі можна за посиланням: https://zoom.us/j/97746805634?pwd=ZDAvUGxKb3g5WURTT1dkOS9TcG1Idz09
ID: 977 4680 5634
Код доступу: 0f5u9p
Запрошуємо студентів спеціальностей "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа", "Професійна освіта (ОПП "Інформаційне забезпечення управління та електронне урядування")", а також усіх, хто цікавиться питаннями обробки інформації та автоматизації роботи бібліотек.