» » Відбулася XVII Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів»

Дата: 19-11-2020, 14:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

19 листопада відбулася XVII Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів», організована кафедрою податків та фіскальної політики Західноукраїнського національного університету.

Під час конференції слухачі мали нагоду послухати доповіді таких студентів:

Артур Войцещук, студент групи ФМСм-11 виступив із доповіддю «Типи та зразки документів міжнародної торгівлі»;

Назар Мах, студент групи ФМСм-11 розпровів про особливості роботи митних органів в умовах пандемії COVID-19;

Андрій Сороківський презентував свою доповідь на тему «Особливості виконання митних формальностей при ввезенні легкових автомобілів»;

Христина Ковчі з темою «Практика оподаткування податком на додану вартість електронної комерції в Україні та світі».

До роботи конференції долучилась Людмила Грищишина – директор Асоціації професійних митних посередників та Анастасія Балацька – головний державний ревізор-інспектор Відділу планових перевірок Управління податкового аудиту ДПС у Тернопільській області.

В ході конференції відбулася цікава та змістовна дискусія щодо представленої тематики.

Дякуємо усім учасникам, доповідачам та їх науковим керівникам!