» » Тренінг «Україно-Японські відносини у сфері публічної дипломатії».

Тренінг «Україно-Японські відносини у сфері публічної дипломатії».

Дата: 23-11-2020, 12:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24 листопада 2020 о 10 год «Студії публічної дипломатії» ННІМВ ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету організовують тренінг для студентів «Україно-Японські відносини у сфері публічної дипломатії».

Спікер – Віолетта Удовік, другий секретар посольства України в Японії (культурно-гуманітарні питання).

Як зазначає пані Віолетта, нашу державу в Країні Вранішнього Сонця представлено завдяки заходам, які проводить Посольство України в Японії, участі представників України в міжнародних культурних подіях Японії, турне українських музикантів та колективів, а також співпраці міст-побратимів. Тому ми хочемо, аби молодь нашої держави більше дізналася про Японію, а Країна Вранішнього Сонця – про Україну.

ZOOM ID: 521 341 6197

Password: 118811

Буде цікаво! Скористайтеся можливістю поспілкуватися з цікавою особистістю й відкрити для себе Японію!