» » Круглий стіл на тему: «Міжнародні соціальні стандарти: значення, розвиток та проблеми запровадження і реалізації в Україні»

Дата: 24-11-2020, 14:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24 листопада 2020 р. відбудеться засідання наукового студентського гуртка «Соціальний супервізор» у форматі круглого столу на тему: «Міжнародні соціальні стандарти: значення, розвиток та проблеми запровадження і реалізації в Україні»

Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансового менеджменту та страхування Західноукраїнського національного університету запрошує студентів взяти участь у круглому столі, який відбудеться  о 16.00 год. на платформі ZOOM.

Ідентифікатор конференції: 898 9854 8252.

Код доступу: 7.

Хедлайнер заходу –  кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансового менеджменту та страхування ЗУНУ Надія Лубкей.