» » Відбулося підписання угоди про співпрацю між Західноукраїнським національним університетом та Скориківською об’єднаною територіальною громадою

Дата: 25-11-2020, 16:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

25 листопада 2020 року, під час засідання вченої ради університету, відбулося підписання угоди про співробітництво між Західноукраїнським національним університетом та Скориківською об’єднаною територіальною громадою. Ключова мета угоди полягає в сприянні розвитку освіти, науки та практики у галузі публічного управління та адміністрування. Головне завдання – підвищити конкурентоздатність випускників університету в галузі публічного управління, адміністрування та менеджменту шляхом реалізації спільних наукових, навчальних та інноваційних проєктів. Сторони домовили про підвищення кваліфікації працівників класичного університету в Скориківській ОТГ, шляхом проходження стажування та короткотермінових курсів; організація проходження виробничої та переддипломної практики, дуальної освіти студентами ЗУНУ в Скориківській ОТГ та їх організаціях комунальної власності. У пріоритеті – виконання спільних науково-дослідних робіт, розроблення стратегії розвитку громади, місцевих цільових програм, паспорту розвитку території, інноваційних та інвестиційних проєктів.

Документ про співпрацю підписаний ректором Західноукраїнського національного університету Андрієм Крисоватим та Скориківським сільським головою Ільком Стахурським. Розраховуємо на тісне і взаємовигідне співробітництво!