» » Угода про співпрацю між Західноукраїнським національним університетом та Полянською об’єднаною територіальною громадою

Дата: 26-11-2020, 17:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно була підписана угода про співробітництво між Західноукраїнським національним університетом та Полянською об’єднаною територіальною громадою на 2020-2025 роки. Документ підписували –  ректор ЗУНУ Андрій Крисоватий та Полянський сільський голова Іван Дрогобецький. Спільні домовленості орієнтовані на впровадження в освітній процес передового науково-професійного досвіду службовців та посадових осіб Полянської сільської ради, керівників установ й організацій комунальної власності територіальної громади, залучення їх до керівництва кваліфікаційними роботами. Вдосконалити та підвищити рівень навчального процесу підготовки висококваліфікованих фахівців, активізувати діяльність в сфері підготовки бакалаврів та магістрів для органу місцевого самоврядування та організацій територіальної громади – ось пріоритети науковців класичного університету Тернополя.