» » Шановна університетська родино!

Шановна університетська родино!

Дата: 26-11-2020, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Західноукраїнський національний університет повинен відповідати викликам 21-го століття. У зв’язку з ребрендингом класичного університету Тернополя повідомляємо, що тепер у ЗУНУ новий, офіційно затверджений герб, логотип та гімн! Однак зміни неможливо втілити без підтримки студентства та професорсько-викладацького колективу. Ми розробили комунікаційну стратегію й просимо допомогти нам її реалізувати. Новa системa комунікацій включає в себе використання єдиного корпоративного стилю Західноукраїнського національного університету: кольорова гама, шрифти, правила розміщення… Усе це зафіксовано у бренд-буці закладу вищої освіти, який ми скоро представимо спільноті.

Просимо вас у рекламній продукції використовувати герб, логотип та гімн, які офіційно затверджені в нашому університеті!

Гімн ЗУНУ
Завантажити Переглянути онлайн