» » Відбулися VI Всеукраїнські наукові читання пам’яті С.І. Юрія

Відбулися VI Всеукраїнські наукові читання пам’яті С.І. Юрія

Дата: 19-11-2020, 10:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18 листопада 2020 р. в онлайн-форматі відбулися VI Всеукраїнські наукові читання пам’яті Сергія Ілліча Юрія - видатного українського вченого, людини, яка залишила неоціненний слід в житті нашого університету.

Захід організував колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія. У ньому взяли участь науковці та студенти Західноукраїнського національного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро), Рівненського коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України.

З доповідями виступили доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ЗУНУ Ольга Кириленко «Проблеми та перспективи розвитку е-комерції та е-торгівлі в Україні» та кандидат економічних наук, доцент доцента кафедри міжнародних економічних відносин ЗУНУ Юлія Мельник «Інвестування на світовому арт-ринку: специфіка та сучасні тенденції».

Результати своїх досліджень презентували і молоді науковці: Христина Яхторович та Людмила Грицишина «Фінансова поведінка трейдера: психологічний аспект» (студентки факультету фінансів та обліку ЗУНУ) і Владислав Захарчук «Проблема безробіття як одна із головних загроз для українського суспільства через світову пандемію COVID-19: можливі наслідки» (студент навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина ЗУНУ),

Традицією стало проведення конкурсу студентських наукових есе на тему: «Роздуми майбутнього фінансиста» в межах щорічних наукових читань пам’яті С. І. Юрія.

Цьогорічні переможці:

1 місце – Каратнюк-Гумовська Ангеліна Олегівна (ЗУНУ);

2 місце – Ратушняк Діана Валентинівна (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича); Кухарук Світлана Вікторівна (Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України);

3 місце – Хабінець Ольга Михайлівна (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича); Віятик Ірина Василівна (ЗУНУ).

За оригінальність, креативність та неординарність у підготовці робіт були відзначені грамотами: Ткаченко Олександр Євгенійович (КНУ імені Тараса Шевченка); Харовська Ангеліна Володимирівна (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича); Андросюк Дарія Миколаївна (ЗУНУ).

За результатами проведених наукових читань та конкурсу есе буде опублікований збірник наукових праць.