» » Відбувся науково-практичний семінар на тему «Пріоритетні напрямки розвитку фінансового менеджменту в умовах системних зрушень в економіці»

Дата: 27-11-2020, 14:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

27 листопада 2020 року з ініціативи професорсько-викладацького колективу кафедри фінансового менеджменту та страхування Західноукраїнського національного університету відбувся науково-практичний семінар на тему «Пріоритетні напрямки розвитку фінансового менеджменту в умовах системних зрушень в економіці».

В онлайн-заході взяли участь студенти третього курсу факультету економіки.

Розглядали такі питання:

– з’ясування актуальних проблем, з якими стикнулися суб’єкти підприємництва в умовах коронакризи та шляхи їх вирішення

– встановлення вимог до системи фінансового менеджменту, організованої у межах суб’єкта господарювання, у частині управління прибутком, фінансовими ризиками та антикризового фінансового управління;

– визначення основних дієвих заходів, які мають реалізовуватися у межах менеджменту підприємства в умовах коронакризи, щоб максимально пом’якшити складний період трансформацій у бізнесі;

– ознайомлення зі системою державної підтримки бізнесу, яка має на меті максимально знизити фінансове навантаження на бізнес-структури у період карантинних обмежень.

На завершення модератори наголосили, що саме сьогодні дуже важливо застосовувати сучасні методи фінансового менеджменту для того, щоб покращити фінансовий стан підприємства та зміцнити його конкурентну позицію серед інших суб’єктів господарювання.

Модератори науково-практичного семінару: кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансового менеджменту та страхування Володимир Костецький та кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансового менеджменту та страхування Тетяна Письменна.

Дякуємо усім за участь!