» » Відбулася зустріч в рамках проєкту «Разом ближче до мети»

Відбулася зустріч в рамках проєкту «Разом ближче до мети»

Дата: 29-11-2020, 11:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

28 листопада відбулася друга зустріч міжнародного проєкту-маратону «Разом ближче до мети». До заходу долучилися понад 50 учасників.

Лекція спікера Тараса Малюжинського: «Канадське громадянство, але українська ідентичність» - це історія-розповідь становлення особистості канадського громадянина з усвідомленням української ідентичності.

В День пам’яті жертв Голодомору  учасники  вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Президент ГО «Партнерство», директорка консалтингової компанії «Універсальний бізнес ресурс» Наталія Овсейко висловилися щодо цієї трагічної сторінки  в історії нашої країни: «Дуже важливо сьогодні пам’ятати про такі дати, адже незнання історії спотворює не лише власні усвідомлення й ідентифікацію себе як громадянина держави, але й спричиняє негативні наслідки у формуванні громадянського суспільства, вихованні майбутніх поколінь».

Декан факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету, Анднрій Кізима, наголосив на важливості спілкування з патріотичними українцями, активними громадянами, адже такі зустрічі дуже мотивують та надихають.

Класний керівник 11 (7) ‑ А класу Тернопільської Української гімназії ім. Івана Франка, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, Любов Гарматюк, поділилася позитивними враженнями від проєкту й побажала успіхів молодим людям.

Заступник декана факультету фінансів та обліку ЗУНУ, Володимир Дмитрів, подякував від імені учасників проєкту пану Тарасу за цікаву зустріч, дружню атмосферу та змістовні відповіді.

Модератор проєкту – учениця 7(11) А класу ТУГ ім. Івана Франка, президент Євроклубу «Terra Liberia’s»  Анастасія Василевська.