» » Привітання з Національним Днем Румунії!

Привітання з Національним Днем Румунії!

Дата: 1-12-2020, 09:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Високоповажний пане Посол! Шановні партнери! Від імені професорсько-викладацького колективу та студентства Західноукраїнського національного університету – класичного університету Тернополя щиро вітаємо Вас із Національним Днем Румунії.

Ми високо цінуємо наші партнерські, дружні відносини і переконані, що завдяки спільним зусиллям, вони  будуть розвиватися, зміцнюючи співпрацю між нашими державами. Це свято демонструє високий дух патріотизму та гідності нашого народу, що подолав важкі випробування і створив свою незалежну державу, яка стала повноправним членом світової спільноти.

Сердечно бажаємо народу Румунії здобутків  в ім’я процвітання незалежної держави. Від усієї душі зичимо Вам щастя, радості і добра, а також миру та добробуту!