» » «Україна – Хорватія: 10 кроків назустріч»

«Україна – Хорватія: 10 кроків назустріч»

Дата: 15-12-2020, 10:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Оголошується старт конкурсу проєктів «Україна – Хорватія: 10 кроків назустріч», з ініціативи Почесного консула Хорватії у західному регіоні України Віталія Запухляка.
Конкурс започаткований для студентів спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».
Обсяг проєкту – до 3 сторінок, також мають бути прикріплені відео, аудіо та інші презентаційні матеріали.
Проєкти повинні відповідати тематиці, мати авторський характер, бути креативним та новаторськими.
Захист відбудеться на платформі Zoom 21 січня (година буде повідомлена учасникам додатково).
Автори п’ятьох кращих проєктів будуть мати можливість відвідати Посольство Хорватії в Україні та поспілкуватись із Послом.
Переможець проєкту отримуватиме річну грантову підтримку у розмірі 1000 грн. щомісячно та буде залучений до проєктів україно-хорватської співпраці, які здійснюватиметься протягом 2021 року за участі Почесного консула.
Робочі мови проєкту – українська та англійська.
Термін подачі робіт –14 січня 2021 р.
Електронна адреса подачі проектів: steptocroatia@gmail.com
Координатор проєкту:
Жукорська Ярина Михайлівна