» » Розпочато видавництво вісника кафедри фінансового контролю та аудиту ЗУНУ «Територія успіху»!

Дата: 15-12-2020, 16:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

За час існування кафедри фінансового контролю та аудиту Західноукраїнського національного університету проведено десятки заходів, конкурсів, сотні лекцій, практичних, тисячі зустрічей. Однак час поступово «згладжує» згадки про діяльність, фарби спогадів стають не такими яскравими, тому колектив кафедри вирішив закарбувати події на папері. Ми переконані, що студенти будуть раді побачити свої студентські роки на папері: прочитати історії, переглянути світлини, згадати юні роки!

Перший номер газети нараховує вісім рубрик:

1. Сутність професії аудитора та її характеристика;
  2. Особливості практико-орієнтованого навчання, запропонованого представниками кафедри фінансового контролю та аудиту;
  3. Діяльність студентського наукового товариства кафедри фінансового контролю та аудиту;
  4. Успішні проєкти кафедри фінансового контролю та аудиту;
  5. Хобі та захоплення студентів, їх творчі здібності;
  6. Студентські наукові дослідження;
  7. Міжнародна діяльність;
  8. Приклади успішної реалізації студентів кафедри у кар’єрному плані.

Сподіваємося, що вісник буде цікавим читачам та створить перспективи регулярного видавництва преси кафедри.