» » Заключні акорди у Першій Міжнародній школі світових освітніх практик «New Way» уже цього тижня

Дата: 22-12-2020, 15:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ для студентів спеціальності «Правова журналістика» та усіх охочих у рамках І Міжнародної школи світових освітніх практик «New Way» майже місяць проводять лекції грузинські професори.

Цього тижня учасники мають змогу отримати справжню інтелектуальну насолоду на лекціях професора Омара Партенадзе - завідувача кафедри права та державної служби Батумського державного університету імені Шота Руставелі.

Тема лекцій стосується свободи слова та регулювання інформації за допомогою розповсюдження інформації через Інтернет, захисту конфіденційності, честі, гідності та ділової репутації, звільнення від відповідальності у справах за наклеп, консолідації прав людини, проблему дітей, жінок та людей з інвалідністю як вразливих груп в журналістиці прав людини.

На закінчення - урочисте закриття, вручення сертифікатів учасникам, щирі вітання й вдячність іноземним лекторам і багато теплих емоцій!