» » ЗУНУ — переможець конкурсу «Феєрія новорічного міста»

ЗУНУ — переможець конкурсу «Феєрія новорічного міста»

Дата: 15-01-2021, 16:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

14 січня 2021 р. у сесійній залі Тернопільської міської ради відбулося нагородження переможців конкурсу «Феєрія новорічного міста». За перемогу в кількох номінаціях змагалися міські установи та організації, заклади освіти, торгівлі, сфери послуг.
За результатами журі перше місце у номінації «Карнавал прикрас» посів колектив Західноукраїнського національного університету, зокрема команда відділу гуманітарної освіти та виховання (начальник відділу Світлана Сорочинська). Журі відзначило святкову новорічно-різдвяну атмосферу ЗУНУ, чудово оформлені зимові фотозони виставкової зали університету, яскраво оздоблені ялинки та власноруч виготовлені прикраси.
«Надзвичайно приємно отримувати найвищу нагороду міського голови нашого міста. Радіємо, що наша творча команда створила святковий настрій студентам та викладачам університету. Якщо ви ще не встигли зробити фотосесії на фоні неймовірно казкових декорацій, поспішайте», - заохочує заступник начальника відділу Алла Бінцаровська.