» » Зустріч ректора з директором Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Андрієм Газилишиним.

Дата: 21-01-2021, 16:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий зустрівся з директором Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Андрієм Газилишиним.

Освітяни обговорили питання щодо співпраці між класичним університетом Тернополя та педагогічним колективом школи. Керівники акцентували свою увагу на нових можливостях дистанційної освіти та проблемах щодо ефективності впровадження сучасних технологій в шкільний освітній процес. Андрій Крисоватий зазначив: «Ми готові допомогти вчителям й поділитися досвідом дистанційного навчання. Розуміємо, що спільно ми зможемо досягти мети та подолати труднощі карантинного періоду». Також колеги домовилися про організацію спільних культурних та освітніх заходів, конференцій, тренінгів, відкритих лекцій для того, аби школярі всебічно розвивалися.