» » Відкриття Школи лідерів ефективного управління

Відкриття Школи лідерів ефективного управління

Дата: 27-01-2021, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

28 січня 2021 року о 12.00 відбудеться відкриття Школи лідерів ефективного управління, у рамках якої голова гміни Громадка, доктор Даріуш Павліщи та депутат міської ради міста Єленя Гура Пйотр Пачускі (Республіка Польща) проведуть онлайн-лекцію «Технології ефективного управління громадами та комунальними організаціями»,  ідентифікатор ZOOM-зустрічі: 779 212 0819,  пароль: 2021.

Школа лідерів ефективного управління планує проводити гостьові лекції, майстер-класи, тренінги, дискусійні клуби за участю народних депутатів, керівників центральних та місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, активістів громадських організацій, менеджерів підприємств, установ та організацій різної форми власності. До діяльності школи долучатимуться публічні службовці, науковці, успішні менеджери зарубіжних країн, з якими співпрацює кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ.