» » Західноукраїнський національний університет запроваджує нову освітню програму "Автомобільний транспорт"!

Дата: 2-02-2021, 12:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Складовою частиною логістики є транспортний засіб, його експлуатація і обслуговування впливає на 50% від усіх фактичних витрат на логістику.

Тому класичний університет Тернополя пропонує спеціальну підготовку за освітньою програмою «Автомобільний транспорт», спеціальність  274 Автомобільний транспорт, яка передбачає:

- вивчення конструкцій двигунів та автомобілів, технологічного обладнання для обслуговування, діагностування та ремонту автомобілів;

- електрообладнання та гібридні колісні транспортні засоби;

- організацію автомобільних перевезень, управління безпекою руху, економіку автомобільних господарств;

- ліцензування і сертифікацію ТЗ;

- менеджмент на автомобільному транспорті;

Випускники освітньої програми можуть працювати у таких сферах: організація діяльності АТП і станцій технічного обслуговування; технічний контроль транспорту; технічна експлуатація та обслуговування транспортних засобів; ремонт і відновлення транспортних засобів; державна служба України з безпеки на транспорті, ін.

За детальною інформацією звертайтесь:

м. Тернопіль, Майдан перемоги, 3 (навчальний корпус № 2

Західноукраїнського національного університету), каб. 2214