» » Онлайн-зустрічі у рамках Школи лідерів ефективного управління

Онлайн-зустрічі у рамках Школи лідерів ефективного управління

Дата: 2-02-2021, 17:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

3 лютого 2021 року о 15.00 відбудеться онлайн-лекція у рамках Школи лідерів ефективного управління.

Спікер - виконавчий директор асоціації міст України, кандидат наук з державного управління, випускник Західноукраїнського національного університету Олександр Слобожан.

Тема лекції: «Реформування місцевого самоврядування як чинник становлення нових лідерів громад».

4 лютого 2021 року о 15.00 запланована зустріч з доктором габілітованим, професором Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща), почесним доктором ЗУНУ Анеттою Зелінською, яка виступить модератором дискусійної платформи «Управління міжнародним співробітництвом університетів-партнерів: міжнародні школи з менеджменту та публічного управління, міжнародні інтердисциплінарні школи».

Заходи проводитимуться на платформі ZOOM.

Ідентифікатор зустрічі: 779 212 0819; пароль: 2021.