» » Колектив соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ пишається своїми випускниками!

Колектив соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ пишається своїми випускниками!

Дата: 4-02-2021, 10:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках дуальної освіти 5 лютого о 12:00 год. на кафедрі психології та соціальної роботи соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету відбудеться зустріч студентів спеціальностей «Соціальна робота» та «Психологія» із міським головою Шумська Вадимом Боярським. Тема розмови: «Модернізація системи соціальної підтримки населення».

Вадим Андрійович – випускник класичного університету Тернополя. Колектив СГФ неабияк пишається таким випускником – людиною високоосвіченою, завжди відкритою до спілкування, готовою ділитися своїм глибоким досвідом роботи у соціальній сфері та завжди підтримувати усі новації та активності своєї випускової кафедри.

Запрошуємо усіх охочих долучитися до цікавої та практико-орієнтованої бесіди на онлайн-платформі ZOOM

Ідентифікатор конференції: 3997627351

Пароль: Lb80bi