» » Проєкт відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих»

Проєкт відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих»

Дата: 5-02-2021, 16:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Проєкт відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих» - це історії про талант і працю, натхнення і творчість. Це знайомство зі студентами, якими пишаємось. Сьогодні представляємо вам новостворений квартет.
Гурт «Cry Not». Усі хлопці - студенти та випускники Західноукраїнського національного університету. Хлопці - активні учасники творчих та мистецьких проєктів у нашому університеті. Неодноразово демонстрували свій акторський хист у виставах-мюзиклах.
Павло Тютюнник, Дмитро Худик, Владислав Вальків та Володимир Дячук – це поєднання харизми і чудових голосів. З перших нот хлопці здатні захопити глядача своєю артистичністю, драйвом та сплеском позитивних емоцій.
У компанії гурту «Cry Not» ніколи сумувати, адже хлопці - чудові товариші, які завжди забезпечать позитивний настрій. Попереду в колективу нові творчі досягнення, адже вони готові на експерименти задля того, щоб радувати свого глядача чудовими піснями та проєктами.