» » На соціально-гуманітарному дуальна освіта в дії!

На соціально-гуманітарному дуальна освіта в дії!

Дата: 4-02-2021, 10:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

3 лютого 2021 року на кафедрі психології та соціальної роботи класичного університету Тернополя відбулася зустріч із Юлією Мединською, кандидаткою психологічних наук, доценткою, директоркою ГО «Львівський психоаналітичний інститут ментального здоров’я», психологинею Львівського обласного психоневрологічного диспансеру. Обговорювали обсесивно-компульсивний розлад як різновид неврозу: психотерапевтичне розуміння і стратегії допомоги.

Метою семінару було ознайомлення студентів груп СР-21, ПС-21, СР-31, ПС-31 із діагностично-корекційними аспектами розуміння змісту діяльності психоаналітика у робочому кабінеті.

Відома майстриня психоаналітичних практик презентувала новітній знаннєвий дискурс про різновиди неврозів, їх конфліктне спричинення та механізми здолання особою внутрішніх конфліктів.

Спікерка детально охарактеризувала обсесивно-компульсивний розлад та джерела його виникнення як непідконтрольний свідомості потік настирливих думок, сумнівів і дій, а також навела приклади їх успішного подолання клієнтами у процесі індивідуальної психотерапії.

Окрім студентів, у спільній роботі та організації цього практико-орієнтованого дійства взяли участь завідувач кафедри психології та соціальної роботи, д. психол. н., професор Анатолій Фурман, д. психол. н., професорка кафедри Оксана Фурман, кандидати психологічних і педагогічних наук, доценти кафедри Андрій Гірняк, Галина Гірняк, Ольга Шаюк, Зоряна Крупник, Тетяна Надвинична, Володимир Шафранський, Марія Підгурська.