» » Соціально-гуманітарний факультет класичного університету Тернополя запрошує на навчання випускників 11-х класів!

Дата: 9-02-2021, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив СГФ ЗУНУ продовжує знайомити потенційних абітурієнтів із цікавими та затребуваними спеціальностями, як-от:

психологія,

менеджмент соціокультурної діяльності (ОП Культурна дипломатія»),

журналістика,

освітні, педагогічні науки,

соціальна робота,

соціальна робота (ОП «Соціальна теологія»),

інформаційна, бібліотечна та архівна справа,

професійна освіта (ОП «Інформаційне забезпечення управління та електронне урядування»),

управління освітніми закладами,

дизайн.

Днями відбувся черговий профорієнтацйний десант СГФ у НВК «Великобірківську ЗОШ І-ІІІст.-гімназію ім. Степана Балея».

На заході були присутні: заступниця декана СГФ ЗУНУ Оксана Коваль, завідувачка кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Леся Біловус, завідувачка кафедри освітології і педагогіки Лілія Ребуха, доцентка кафедри психології та соціальної роботи Марія Бригадир, класна керівник Наталія Ваврик та учні 11-А і 11-Б класів вищеназваної школи.

Зустріч відбулася у невимушеній атмосфері, гості відповіли на запити майбутніх абітурієнтів щодо правил та змін цьогорічної вступної кампанії, особливостей навчання в Західноукраїнському національному університеті, студентського навчального та позааудиторного життя, побуту і дозвілля, розмаїття міжнародних освітніх та культурних проєктів на факультеті, тонкощів презентованих професій.

Команда соціально-гуманітарного факультету класичного університету Тернополя бажає усім одинадцятикласникам обрати собі фах до душі та запрошує усіх охочих випускників шкіл на ознайомчі зустрічі.

Контактні особи:

Оксана Євгеніївна Гомотюк (0679269387) - в. о. декана СГФ,

Оксана Євгеніївна Коваль (0969795012) - заступник декана СГФ.