» » Фіналісти стипендіального проєкту «Україна - Хорватія: 10 кроків назустріч» відвідали Посольство Хорватії в Україні

Дата: 10-02-2021, 16:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Фіналісти стипендіального проєкту «Україна - Хорватія: 10 кроків назустріч»  за підтримки Почесного консула Хорватії в західному регіоні Віталія Запухляка на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Хорватії в Україні Аніци Джамич відвідали Посольство Хорватії в Україні.

Двогодинна розмова про дипломатичну службу, її особливості та навіть маленькі таємниці у надзвичайно затишній, по-домашньому теплій атмосфері.

Для студентів спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» це безцінна можливість поспілкуватися з кращими представниками своєї професії.

Розмова, яка надихає на нові здобутки, знання та звершення.

Також студенти  відвідали державне підприємство «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв», де мали можливість ознайомитися з її діяльністю.