» » Відбулося розширене засідання правління Українського дослідницького соціального консорціуму

Дата: 11-02-2021, 12:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

10 лютого 2021 року відбулося розширене засідання правління Українського дослідницького соціального консорціуму з ректорами та представниками ЗВО України.

У засіданні взяли участь члени правління Консорціуму:

Ігор Цепенда - ректор Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника,

Олександр Черевко - ректор Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького,

Богдан Буяк - ректор Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка,

Наталія Лазаренко - ректор Вінницького національного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського,

Іван Данилюк - декан факультету психології Київського національного університету ім. Т. Шевченка,

Анатолій Кінах - президент ВГО «Український союз промисловців і підприємців»,

Олександр Білецький - президент ВГО «Європейський Рух в Україні»,

Олена Білецька - виконавчий секретар УДСК, голова ВГО «Українська Жіноча Варта», а також члени УДСК від ЗВО.

Координатором співпраці з УДСК від Західноукраїнського національного університету за дорученням ректора ЗУНУ професора Андрія Крисоватого виступила заступник декана соціально-гуманітарного факультету Оксана Коваль.

У якості почесних гостей у засіданні правління взяли участь Василь Кремень - президент Національної академії педагогічних наук України та Петро Саух - академік Національної академії педагогічних наук України.

Під час засідання правління між Українською спілкою промисловців та підприємців та Національною академією педагогічних наук України було підписано меморандум про співпрацю для консолідації зусиль, спрямованих на розвиток нового креативного простору інноваційної науки та освіти, що додасть потужного імпульсу для роботи Консорціуму.

На порядку денному розширеного засідання учасники підвели підсумки за 2020 рік, обговорили концепцію наукової ради УДСК та обрали членів наукової ради, розглянули питання про планування діяльності УДСК на 2021 рік.

Від ЗУНУ до наукової ради УДСК увійшла Оксана Коваль, заступник декана соціально-гуманітарного факультету.

Координаторами роботи секретаріату УДСК від ЗУНУ затверджено наступні кандидатури:

У напрямі «Соціологія» - Андрій Гірняк, доцент кафедри психології та соціальної роботи, член САУ.

У напрямі «Проєктний менеджмент (гранти, міжнародна співпраця)» - Уляна Коруц, начальниця відділу міжнародних зв'язків, доцентка кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності.

Експерт-консультант - Володимир Василевський, директор агенції регіонального розвитку у Тернопільській області (АРРТО).

У напрямі «Комунікація (журналісти, PR)» - Марія Бригадир, доцентка кафедри психології та соціальної роботи.

Учасники засідання обговорили продуктивні пропозиції у трьох вищеназваних напрямах щодо стратегічного планування роботи УДСК, висвітлили календар наукових подій закладів вищої освіти на поточний рік та відповідно до сучасної політики і стратегії УДСК визначили основні вектори науково-дослідної та практико-орієнтованої роботи спільноти університетів консорціуму.