» » Студенти соціально-гуманітарного факультету виховуються на цінностях соціального служіння

Дата: 11-02-2021, 12:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентки соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету відвідали соціальний центр Тернополя «Карітас».

У центрі діє соціальний проект «Життя у повноті», метою якого є співпраця з людьми із особливими потребами, їхня соціалізація в суспільстві.

Працівники залюбки провели екскурсію і детально ознайомили зі всіма тонкощами роботи. Дівчата мали можливість допомогти: роздавали печиво та чай тим, хто цього потребує, пізніше вони взялись до виготивлення свічок своїми руками, які будуть продаватися на ярмарці до свята «Стрітення». Сам процес виготовлення свічок виявився захопливим і цікавим, дівчата з головою поринули в роботу і залишились дуже задоволеними.

На завершення, їх пригощали солодощами та запашним чаєм, ділились досвідом, хорошими спогадами і враженнями.