» » 14 лютого – Міжнародний день дарування книг!

14 лютого – Міжнародний день дарування книг!

Дата: 12-02-2021, 12:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

...книга ж — це джерело освіти, знання і якщо збагачення, то збагачення культурного і душевного.  (М. Т. Рильський)

Книга – найцінніший винахід людства. Вона сіє добро, правду, любов, розвіє тривогу, дасть відповіді на найважливіші питання. Даруйте їх один одному з любов’ю! Бібліотека ім. Л. Каніщенка ЗУНУ нагадує, що у нас триває акція «Даруйте книги з любов’ю». Впевнені, що у кожного вдома знайдеться література, читання якої приносило насолоду, а герої ще й досі неначе стоять поруч. Вона була цікавою для Вас, то чому б не передати її у наш фонд?

Ми вдячні керівництву та студентам факультету економіки та управління Західноукраїнського національного універси, а також  навчально-науковому інституту біоресурсів і природокористування ЗУНУ, які одними із перших долучились до акції та поповнили фонд  бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ сучасною художньою та навчальною  літературою.