» » Безкоштовні курси професійної підготовки з підприємництва та написання бізнес-плану для учасників бойових дій, інвалідів війни (АТО)

Дата: 12-02-2021, 14:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою успішного відкриття власного бізнесу, підвищення кваліфікації  або працевлаштування запрошуємо учасників бойових дій, інвалідів війни (АТО) на безкоштовні курси професійної підготовки з підприємництва та написання бізнес-плану на базі навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Західноукраїнського національного університету.

Під час навчання ви дізнаєтеся про:

-        оптимальні форми організації бізнесу та особливості їх оподаткування;

-        правове регулювання підприємницької діяльності;

-        інноваційні інструменти сучасного менеджменту;

-        основи HR-менеджменту, рекрутингу;

-        основи інформаційних технологій (автоматизованих засобів) організації праці;

-        інструменти управління фінансовими ресурсами;

-        проводити комплексний аналіз та прогнозування ринку;

-        основи маркетингу, інтернет-маркетингу;

-        бізнес-план для реалізації вашої бізнес-ідеї та відкриття власної справи;

Отримаєте професійні консультації викладачів та практиків.

Тривалість навчання: 120 академічних годин.

Період навчання: весна 2021 року.

Форми навчання:

-        Очна,

-        Дистанційна (платформа ZOOM).

Вартість навчання: безкоштовно

Контактні особи:

Заступник директора навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ЗУНУ Сергій Іванович Гунько, тел.+380963087374

Кандитат економічних наук, доцент, доцент кафедри підприємництва і торгівлі  ЗУНУ Люба Ярославівна Турчин, тел.+380963104024