До уваги вступників!

Дата: 12-02-2021, 16:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Західноукраїнський національний університет оголошує у 2021 році прийом на навчання у коледжі! Здобувачі освіти зможуть отримати освітньо-професійний ступінь фаховий молодший бакалавр.

Вірно обрати майбутню професію – означає правильно спрямувати свій життєвий шлях у професійну сферу. Якщо Ви зробите вибір вдало – будете почуватися щасливими й отримаєте задоволення від роботи, принесете користь людям та нашій державі.

У фахових коледжах класичного університету Тернополя ви можете вступити на такі спеціальності:

1. Фізична культура та спорт;
  2. Економіка;
  3. Психологія;
  4. Облік і оподаткування;
  5. Фінанси, банківська справа та страхування;
  6. Менеджмент;
  7. Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  8. Право
  9. Комп’ютерна технологія
  10. Автомобільний транспорт

Це прекрасна можливість здобути омріяний фах та стати професіоналом у своїй справі. Ми запрошуємо на навчання усіх, хто хоче отримати якісну освіту й поринути в насичене студентське життя!

Ознайомитися із правилами прийому до фахових коледжів ЗУНУ ви можете переглянувши відео: