» » Студенти соціально-гуманітарного факультету мають безліч можливостей професійного розвитку у межах дуальної освіти

Дата: 13-02-2021, 10:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 лютого в Тернопільській ОУНБ у рамках психологічних студій «ДоВіри» відбулася зустріч з Іриною Ковалишин, психотерапевткою, схемотерапевткою, консультанткою з людської сексуальності на тему «Сексуальна гармонія у пари».

Студенти СГФ діляться враженнями:

«Захід був надзвичайно цікавим та пізнавальним. Спікерка розповіла нам про статеву конситуцію, біологічні фактори та психологічні аспекти ступенів статевої конситуції, обговорили рецепти сімейної гармонії. На завершення ми давали питання психологині та отримали відповіді про те, як будувати особисті кордони, про аб‘юз та сексуальну освіту», - студентка групи ПС-21 Діана Бойко.