До уваги абітурієнтів!

Дата: 17-02-2021, 11:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Закінчуєш школу і мрієш в майбутньому започаткувати свій бізнес, хочеш працювати в провідних компаніях України та світу, думаєш де реалізувати себе???

Тоді тобі до нас! Приєднуйся до команди Інституту креативних студій Західноукраїнського національного університету.

Обирай Creative Business! З нами ти здобудеш знання, вміння та навички на перетині актуальних спеціальностей: підприємництва і торгівлі, фінансів, менеджменту і маркетингу.

Ти працюватимеш з кращими викладачами та спілкуватимешся з лідерами ринку, які ділитимуться власними досягненням та невдачами.

Сформуєш своє БІЗНЕС-ПОРТФОЛІО, презентуєш свої ідеї перед потенційними «Бізнес-ангелами».

Creative Business - це твій крутий старт! Не прогав його! Хто перший розпочинає - той досягає успіху!