» » Співпраця з Копичинецькою об’єднаною територіальною громадою

Співпраця з Копичинецькою об’єднаною територіальною громадою

Дата: 19-02-2021, 17:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні у Західноукраїнському національному університеті було підписано угоду між класичним університетом Тернополя та Копичинецькою об’єднаною територіальною громадою.

Ректор Андрій Крисоватий та голова громади Богдан Келічавий домовилися про співпрацю, спрямовану на розширення та поглиблення змісту спільної наукової, освітньої та практичної діяльності, організацію наукових конференцій, круглих столів, семінарів, форумів, інших наукових заходів з актуальних питань місцевого самоврядування, публічного управління та адміністрування.

«Для нас важливо розвивати партнерство, адже це велика можливість реалізовувати цікаві проєкти, які будуть приносити користь студентам та колективу університету», - каже ректор Андрій Крисоватий.

«Майбутнє – за молоддю! Нам приємно розпочинати таку співпрацю, адже я переконаний, що вона сприятиме розвитку освіти, науки та практики в галузі публічного управління та адміністрування», - зазначає Богдан Келічавий.

Щиро радіємо такому співробітництву, адже воно гарантовано буде взаємовигідним та корисним!