» » Студентки соціально-гуманітарного факультету навчали учнів НВК школи-ліцею № 6 імені Назарія Яремчука як позбутися шкідливих звичок та правильно робити життєвий вибір

Дата: 22-02-2021, 12:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Навчити учнів НВК школи-ліцею № 6 імені Назарія Яремчука приймати вільні, усвідомлені рішення на користь здорового способу життя намагалися майбутні психологині соціально-гуманітарного факультету класичного університету Тернополя.

Зокрема, студентки учили підлітків вдаватися до роздумів, виробляти вміння говорити «ні», не дозволяти маніпулювати собою, пропагували здоровий спосіб життя, розвивали уявлення про небезпечні наслідки паління, вживання алкоголю та наркотичних речовин ,виховували почуття відповідальності за свої вчинки, та свідомого ставлення до них,  формували негативне ставлення до вживання наркотиків, алкоголю, паління, які завдають великої шкоди здоров’ю людини.

За словами самих учасників було надзвичайно цікаво та корисно.

На світлинах Валентина Банделюк (ПС-41) та Зоряна Павшик (ПС-31) проводять тренінгове заняття для старшокласників НВК школи-ліцею № 6 ім. Н. Яремчука «Як позбутися шкідливих звичок та навчитися правильно робити вибір».