» » Студенти соціально-гуманітарного факультету проходили дуальну освіту у благодійній організації «Карітас»

Дата: 21-02-2021, 12:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Тернопільському осередку «Карітас» діє безліч соціальних проєктів, які дають змогу соціально вразливим групам населення відчути всю суть повноцінного життя.

Слова св. Григорія Богослова: «Ніщо не робить людину так подібною до Бога, як добрі діла», стали для студентів СГФ поштовхом для практичної реалізації милосердя. Для них працівники організації провели екскурсію, ознайомили з напрямами роботи та приєднали до спільноти волонтерів. Діти роздавали какао та печиво усім, хто потребував теплої їжі, чи просто теплих слів, аби хоч якось зігріти їх в цю холодну пору. Мета акції – допомогти людям, які перебувають у скруті, морально-психологічною підтримкою.

Адже християнське милосердя є формою любові, яка проявляється в доброчинній діяльності, і є не просто якоюсь формальністю або добровільною «ласкою», яку робимо для потребуючих. Бо кожна людина, аби належно сповнити мету свого життя, мусить виконати потрійний обов'язок: стосовно Бога, себе і своїх ближніх.