» » Викладачі кафедри освітології та педагогіки побували на відкритому тренінгу «Технології управлінського впливу»

Дата: 21-02-2021, 12:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно працівники кафедри освітології і педагогіки побували на відкритому тренінгу Марії Корман «Технології управлінського впливу» у рамках осітньої програми «UPGRADE: ОНОВЛЕННЯ» Центру інноваційного розвитку та тренінгів ННІІОТ ЗУНУ.

Керівники і керівниці перезавантажували свої знання, уміння і навички з управління.

Вивчали як організувати ефективну взаємодію між керівництвом і персоналом та як делегувати завдання і бути впевненим, що вони будуть виконані на 100%.

Тема управлінського впливу безмежна, складна та завжди актуальна. Її не обговорити і не засвоїти за одне заняття.

Попри те, учасники тренінгу, досвідчені управлінці, розуміють основне - немає чарівної палички, є різноманітність підходів до різних людей у різних ситуаціях.