» » Перші кроки до ефективної співпраці кафедри освітології і педагогіки із ТНВК «Школою-ліцеєм №6 ім. Назарія Яремчука»

Дата: 24-02-2021, 13:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Освоювати та пізнавати щось нове юнакам та дівчатам завжди цікаво. Особливо, набуваючи при цьому нових навичок саморозуміння, самоморозвитку та самовдосконалення.

Днями викладачі кафедри освітології і педагогіки СГФ ЗУНУ відвідали з профорієнтаційним та просвітницьким візитом ТНВК «Школу-ліцей № 6 ім. Назарія Яремчука». Сама школа – це креативний простір, відкритий до руху та інновацій.

Завідувачка кафедри професорка Лілія Ребуха та доцентка Марія Корман ознайомили ліцеїстів й педагогічний колектив школи з новими спеціальностями на СГФ та провели тренінг самопізнання.

У процесі зустрічі молодь вчилася позбавлятися невпевненості, страху робити кроки у нове і незвідане життя, набувала навичок нестандартного мислення та прийняття рішень.

Враження від зустрічі - оптимістично позитивні, адже активність і відкритість учасників надихають.