» » Цикл відкритих лекцій професорів закордонних університетів

Цикл відкритих лекцій професорів закордонних університетів

Дата: 9-03-2021, 16:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою підвищення якості вищої освіти в контексті сучасних освітніх та економічних трендів та з  нагоди 55-річчя класичного університету Тернополя кафедра підприємництва і торгівлі ЗУНУ започатковує «Цикл відкритих лекцій професорів закордонних університетів» на актуальні теми розвитку підприємництва, торгівлі та логістики!

25 лютого 2021 р. для студентів і аспірантів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ЗУНУ відбулася відкрита онлайн-лекція «Екологічні рішення в логістичних процесах». Своїм досвідом та знаннями ділилися колеги із Познанського економічного університету др. габ., проф. Анна Мариняк і др., проф. Юлія Булгакова.

11 березня 2021 р. о 12.00 год. відбудеться онлайн-лекція др. габ., професора кафедри торгівлі та маркетингу Познанського економічного університету Яна Миколайчика на тему «Shopping centres transformation in Рoland».

Долучайтеся, буде пізнавально!