» » Відбулась лекція індійського професора Dr. Saurabh Chandra

Відбулась лекція індійського професора Dr. Saurabh Chandra

Дата: 9-03-2021, 18:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

9 березня 2021 р. з ініціативи д.е.н., проф. Длугопольського О.В., професора кафедри економіки та економічної теорії Західноукраїнського національного університету відбулася відкрита англомовна лекція запрошеного індійського професора Dr. Saurabh Chandra, Managing Director of IPARN Foundation на тему «The global economic outlook: impact of the COVID-19 pandemic» для студентів класичного університету Тернополя. До заходу долучилися студенти факультету економіки та управління та навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Г. Гаврилишина.

Під час заходу були розглянуті питання впливу пандемії COVID-19 на різні сфери глобальної економіки, а також проаналізований кейс Індії. Студенти мали змогу поставити лектору низку запитань англійською мовою, на які отримали розгорнуті відповіді.