» » До уваги професорсько-викладацького колективу та студентів класичного університету Тернополя!

Дата: 16-03-2021, 16:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті ви завжди можете отримати якісну первинну медико-санітарну допомогу. Професія медика – найгуманніша, адже вона покликана дбати про здоров’я людей. Допомогу надає лікар вищої категорії Войтович Леся Василівна та лікар першої категорії Вілібніцька Наталя Миколаївна у корпусі №11, вул.Львівська, 11а.

Медичні працівники університету вимірюють рівень цукру, пульсу, артеріального тиску, роблять електрокардіографію, застосовують у роботі небулайзерну терапію та  здійснюють функціональну діагностику пацієнта.

Під час пандемії ми особливо повинні берегти своє здоров’я, тому не забувайте регулярно мити руки, обмежувати контакти на близькій відстані, більше гуляти на свіжому повітрі, в парках та далеко від людей, зміцнювати імунітет і зволожувати слизові оболонки верхніх дихальних шляхів сольовими розчинами. У разі погіршення самопочуття обов’язково звертайтеся до медиків, адже здоров’я – найбільша цінність людини.

Наші висококваліфіковані спеціалісти завжди раді допомогти вам!